SOFT galleri //
Norske tekstilkunstnere

Rådhusgaten 20
0151 Oslo

tlf: +47 22 33 59 82

E-postadresser:

formidling[att]softgalleri.no

Åpningstider:
Tirsdag-fredag: 12-17
Lørdag-søndag: 12-16
Mandager stengt

Galleriet er stengt i jule- og påskeferie, samt hele juli måned hvert år.
Følg oss på sosiale medier:

Facebook

Instagram

Utstillingssteder i Norge


Agder Kunstnersenter / Galleri 9 http://www.agderkunst.no/
Akershus Kunstnersenter http://www.aks.ah.no/
Arendal Kunstforening http://www.arkunst.no
Astrup Fearnley Museet for Moderne Kunst http://www.af-moma.no/
Bergen Kunsthall http://www.kunsthall.no/
Bergen Kunstmuseum http://www.bergenartmuseum.no/
Blaafarveværket http://www.blaa.no/
Bodø Kunstforening http://www.bodokunst.no/
Bomuldsfabriken Kunsthall http://www.bomuldsfabriken.no/
Bærum Kunstforening http://www.baerumkunstforening.no/
Bærum Kunsthåndverk http://www.bkh.no
Finsk-Norsk Kulturinstitutt http://www.finno.no/
GAD http://www.gadart.no/
Galleri 3,14 http://www.stiftelsen314.com/
Galleri Bodøgaard http://www.bodogaard.no/
Galleri Brevik http://www.galleribrevik.no/
Galleri F15 http://www.gallerif15.no/
Galleri Format http://www.format.no/
Galleri Haaken http://www.gallerihaaken.com/
Galleri K http://www.gallerik.com/
Galleri MGM http://www.gallerimgm.com/
Galleri Riis http://www.galleririis.com/
Galleri S.E http://www.galleri-se.no/
Henie Onstad Kunstsenter http://www.hok.no/
Hordaland Kunstsenter http://www.kunstsenter.no/
Kragerø Kunstforening http://www.kragerokunst.no/
kunst1.no, Sandvika http://www.kunst1.no/
Kunstbanken. Hedmark Kunstsenter http://www.kunstbanken.no
Kunstindustrimuseet i Oslo http://www.nasjonalmuseet.no/
Kunstnerforbundet http://kunstnerforbundet.no/
Kunstnernes Hus http://www.kunstnerneshus.no/
Kunstnersenteret i Buskerud http://www.kibkunst.no/
Kunstnersenteret i Oppland http://www.kunstopp.no/
Lillehammer Kunstmuseum http://www.lillehammerartmuseum.com/
Nordenfjeldske Kunstindustrimuseum http://www.nkim.museum.no/
Nordnorsk Kunstmuseum http://www.museumsnett.no/nordnorsk-kunstmuseum/
Nordnorsk kunstnersenter http://www.nnks.no/
Oslo Kunstforening http://www.oslokunstforening.no
Porsgrunn Kunstforening http://www.porsgrunnkunstforening.no/
RAM galleri http://www.ramgalleri.no/
Rogaland Kunstsenter http://www.rogalandkunstsenter.no/
Samisk Kunstnersenter http://www.samiskkunstnersenter.no/
Sandefjord Kunstforening http://sandefjord.kunstforening.net/
Skiens Kunstforening http://www.skienskunstforening.no/
Sogn og Fjordane Kunstnarsenter http://www.sfk.museum.no/ks.htm
Stavanger Kunstforening http://www.stavanger-kunstforening.no/
Sørlandets Kunstmuseum http://www.skmu.no/
Sørlandsutstillingen http://www.sorlandsutstillingen.no/
Tegnerforbundet http://www.tegnerforbundet.no/
Tromsø Kunstforening http://www.tromsokunstforening.no/
Trondheim Kunstmuseum http://www.tkm.museum.no/
Trondhjems Kunstforening http://www.tkf.no/
Trøndelag senter for samtidskunst http://www.samtidskunst.no/
Vestfold Kunstnersenter Haugar http://www.vestfold-kunstnersenter.no/
Vestfossen Kunstlaboratorium http://www.vestfossen.com/
Vestlandske Kunstindustrimuseum http://www.vk.museum.no/
Vestlandsutstillingen http://www.vestlandsutstillingen.no/
Østfold Kunstnersenter http://www.kunstnersenter.no/oks/forside/